1723696_SGX91g_r_m

مشاوره بازاریابی و فروش

امروزه با توجه به شدت گرفتن رقابت در بازار، افزایش آگاهی و حساسیت مردم در خرید، عدم تعادل بین عرضه و تقاضا و کاهش توان اقتصادی مردم مدیران کسب و کارها به شدت نیازمند دریافت مشاوره از متخصصان مجرب در زمینه بازاریابی و بازارشناسی می باشند. آقای آرکاد، ثروتنمند ترین مرد بابل چه زیبا در باب اهمیت مشورت گرفتن در کسب و کار گفته است . وی می گوید : طلا با حمایت صاحب محتاطی زیاد می شود که آن را با مشورت متخصصان با تجربه سرمایه گذاری کند! وی یکی از اصول اساسی ثروتمند شدن را راهنمایی گرفتن از افراد متخصص و باتجربه می داند.
امام علی(ع) می فرمایند : برای مشورت، خردمندان را برگزین تا از ملامت و ندامت در امان باشی. خرد یعنی ترکیب دانش و تجربه
ایشان در سخنی دیگر می فرمایند: هر کس به رای و نظر خود اکتفا کند و در کارها با دیگران مشورت نکند، خود را به خطر انداخته است.
امروزه نمی توان دایناسور بود و سنتی فکر کرد و برای اینکه نسل کسب و کارمان منقرض نشود بایستی امروزی فکر کنیم و مشاوره و مشورت گرفتن را در سرلوحه امور خود قرار دهیم تا مسیر واقعی و درست را در کسب و کارمان طی کنیم.
گروه « سد » با برخورداری از متخصصان مجرب در زمینه بازاریابی و فروش تلاش می نماید تا شما مدیر و علاقه مند عزیز با کمترین زمان، کمترین هزینه ها و دقیق ترین روش ها به اهداف بازاریابی کسب و کار خود دست یابید.
لطفا برای دریافت وقت مشاوره از طرق ذیل با دفتر گروه « سد » تماس حاصل نمایید :
05138656310 – 09154002703
تلگرام : 09302314778
اینستاگرام : sad.holding
bazaryabi11.gif

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *