marketing-plan

برنامه بازاریابی

آیا می دانید چرا شرکت تحت مدیریت شما به « برنامه بازاریابی » نیاز دارد؟

حـقیقت این است که امروزه در هر کـسب و کاری، رقـابت به شـدت در حال افزایش است و کسب و کار شما نیز از این قـاعده مستثنی نیست و عواملی هـمچون افـزایش تـعداد رقـبا، افـزایش آگاهی مشتریان، نوسانات بازار و رقبای غیر مستقیم نیز بر شدت آن افزوده است و به اعتقاد صاحبنظران عرصه تــجـارت، تـنها راه بـرون رفـت از این وضــعیت و بـقـاء و مـانـدگاری کسب وکــار، طـراحی و تــدویـن « برنامه جامع بازاریابی » است. برنامه بازاریابی یـعنی استفاده از یک سری ابزارها و روشها و گام ها در جهت بهبود سیستم بازاریابی شرکت که ضمن ایجاد مزیت رقـابتی پایدار، اهـداف بازاریابی آن شرکت را تعیین و راهـبردهای اجرایی و عملیاتی دستیابی به آنها را پیشنهاد می دهد. به عبارتی دیگر برنامه بازاریابی، نقشه راه و سیستم GPS کسب و کار شماست و شما را از طریق بهترین، کوتاه ترین، موثرترین و کم هزینه ترین راهها به اهداف بازاریابی کسب و کارتان می رساند. به زبانی ساده همچون برنامه طبخ غذایی است که قرار است تغذیه و سلامت آن شرکت را فراهم کند، لذا عـوامل و مواد لازم برای پـختن این غذا، تـعیین، تعریف و به کارگرفته می شود و می توان با خـلاقیت و نوآوری و ترکیب مواد و عناصر مختلف، برنامه بازاریابی جدید و موثری را خلق یا طبخ کرد!
در خاتـمه خاطر نشان می گردد شـما می توانید با تهیه این برنامه کاربردی و موثر، ضـمن ایـجاد مزیت رقـابتی ، افزایش مشتری و فروش و حفظ این سـرمایه ارزشمند، جایگاه کسـب وکار خود را در بازار ارتقاء دهید.

گروه « سد » با برخورداری از مشاوران و مدرسان حرفه ای و خبره بازاریابی و فروش شما را در دستیابی به اهداف بازاریابی کسب و کارتان با تهیه برنامه بازاریابی موثر، یاری خواهد رساند .

در صورت تمایل می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید :

05138656310 – 09154002703
تلگرام : 09302314778
اینستاگرام : sad.holding

shoar

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *